"Nelamte si hlavu maličkostmi a nezapomeňte, že všechno je maličkost." Jonathan Eleazar

Seznam změn na blogu

14. srpna 2008 v 3:27 | Albert |  Informace
No, asi takhle... Původně jsem sem vůbec nechtěla nic psát, chtěla jsem jít už dávno spát, ale prohrabávala jsem se nějakými svými staršími články - hlavně jsem si tedy pročítala vzpomínky na Slovinsko a na tento popud jsem se rozhodla, že na Vás budu hodná a zplodím Vám sem nějaký nový příspěvek, byť se bude jednat "pouze" o informace týkající se změn na blogu. Nutno ovšem podotknout, že se jedná o změny velmi užitečné, v mnohých případech, bych řekla, že i celkem zajímavé...

Takže za:
1) Doplnění položky Autorův profil a změna umístění této položky ve struktuře menu. (Najdete ho dole pod položkou Karma blogu - o tom viz. níže, přičemž pokračování mého a blogovského profilu najdete v článku ze dne 4. 8. 2008, 17:00, rubrika tato - tedy Informace.)
2) V položkách menu (levá lištička) jsem zrušila položku jménem Archiv, protože se mi už zkrátka zdálo, že 10 zobrazených měsíců (a předpokládejme, že počet měsíců se bude stále zvětšovat) začíná být pro přehledné a rozum dávající menu už trošku moc. Tuto položku ale stále naleznete na konci úvodní stránky pod nadpisem Kam dál:.
3) V galerii jsou aktuální odkazy:
Si - Výlety;
Si - Život v Ljubljani, ve Slovinsku;
Fotky z akcí (oslavy, různé párty - prostě výjimečné večery);
Přírodní bohatství, výlety;
Sportovní vyžití.
4) Přibyly rubriky: Můj život, Výlety, Sport a (Ne)psané pravdy.
V rubrice Můj život najdete popis pocitů a dojmů z nějaké události, která se mi přihodila a která byla pro mě nějakým způsobem významná.
U Výletů asi tušíte, o čem zde píši a budu psát - název není nikterak záludný, nýbrž je naopak velmi vypovídající. ;-)
Sport bude rubrika týkající se mých sportovních zážitků (už teď chystám článek s názvem Via ferrata a večerní bowling - snad se mi ho podaří brzy dokončit).
A v Nepsaných pravdách by se dalo říci, že naleznete určitá tzv. "chytrá psaní" (tedy např. citáty, aforismy, Murphyho zákony, atd.).
5) Přibyla oblíbená stránka TRAFIKA a kitty - Japonsko.
Nejprve k TRAFICE. Jedná se o stránku, která se stala mou oblíbenou stránkou hlavně z důvodu, že se zde dají rozkliknout nejrůznější sportovní časopisy (např. o horolezetví, mapy, atd.), pak se zde dají otevřít nejnovější katalogy se sortimentem nejrůznějšího sportovního vybavení. No a v pravé a levé lištičce se nacházejí další zajímavé informace - stačí se jen podívat :-). Stránka působí trošičku nepřehledně bych řekla, ale co se dá dělat - je tam holt hodně informací.
No a parádní stránka jedné severočeské, možná už Českojaponské studentky. :-)) Její stránky mě ihned po otevření, úplně nadchly. Má zde překrásná fota z této krásné země a ve svých článcích zajímavé postřehy. Určitě se na tyto stránky víc než na kterékoliv jiné doporučuji podívat. A uvidíte, že se stejně jako já poprvé, dostanete rázem do jiného světa!
6) Máte možnost mě kontaktovat na mailu: dasaalbert@email.cz
Kdo tedy touží po mé odpovědi na svůj dotaz, nechť nepíše nic do Zprávy autorovi a rovnou odesílá vzkaz na tuto mailovku. Ze zprávy autorovi totiž nelze čtenáři odpovědět, aniž by čtenář do svého psaní zároveň nezahrnul nějaký "způsob" nebo "místo" (třeba svou nějakou mailovku), kam mám svou odpověď odeslat.
7) A jsme u šťastného čísla a zároveň u poslední změny nebo spíš přírůstku. Jedná se o Karmu blogu. No... taky jsem hledala, co že to vlastně má znamenat. A našla jsem (teda aspoň základní info). Prostě ve zkratce... Karma každého blogu na začátku je 50 a komu se můj blog líbí, může na to kliknout (pozor i 2x za den) a karma se o 1 číslo zvětší. Maximum je 100. Asi takhle... protože jsem hrabalka šťouralka, tato pro mě nová věc musí nejprve projít testovacím obdobím. Nutno podoknout, že zatím mě to moc nenadchlo a uvažuji o tom, že to zruším, protože v podstatě od začátku, co to tu mám, na to čas od času zkouším klikat a ono se to z mého stejného počítače pořád zvětšuje. Jestli se téměř vlastními silami doberu stovky, asi to vážně nesplňuje to, co to splňovat má (nemá to takhle už ani náznakem vypovídací hodnotu o tom, zda se blog líbí či ne) a zruším to. No ale uvidíme, co páni programátoři blogu.cz s tím dále vymyslí, asi ještě neházejme flintu do žita :-). Čekala bych ale, že se to bude třeba čas od času zase zmenšovat... No nevím, no...
Tak a já koukám, že je po 3. hodině ráno, tak co takhle, že bych si pustila olympiádu? :-))
No dobře, tak ne, už pofrčím na kutě. Dobrou noc a dobrý den, dobrou chuť a dobrý sen Vám přeje Váš známý Albert :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama