"Nelamte si hlavu maličkostmi a nezapomeňte, že všechno je maličkost." Jonathan Eleazar

Pokračování mého a blogovského profilu

4. srpna 2008 v 17:00 | Albert |  Informace
Zdravím!

(Jen pro jistotu: Úvod mého a blogovského profilu naleznete na blogu v levé lištičce - pod nadpisem Autorův profil.)

Je mi 24 let, v současné době studuji navazující magisterské studium na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci obor Sociologie - andragogika se zaměřením na personální management. Minulý rok jsem navštěvovala denní kurz angličtiny - potřebovala jsem si od vysokoškolského učiva na chvíli odpočinout :-), a ještě předtím jsem 3 roky studovala obor sociologie bakalářského stupně na Univerzitě Pardubice, které jsem v září 2008 díky bohu úspěšně dokončila. Pak už následnuje jen gympl a základka samozřejmě ;-).  (I když já prošla zcela kompletním vzdělávacím systémem, abych se přiznala... Ještě jsem poznamenaná školkou a jesličkama :-).Své vlastní smysluplné stránky jsem toužila založit už od střední školy, ovšem hlavním motivem k vytvoření právě tohoto blogu byl studijní zahraniční pobyt ve Slovinsku, v hlavním městě Ljubljana. Chtěla jsem, aby lidé "doma" měli v případě vlastního zájmu možnost se mnou pravidelně sdílet slovinský život ve všech jeho podobách. Za nápad vytvoření vlastního blogu vděčím kolegyňce a spolužačce ze sociologie Martině, s kterou jsem ve Slovinsku sdílela většinu času...

V době, kdy se blížil konec mého zahraničního studijního pobytu (pobyt probíhal od konce září 2007 do konce ledna 2008 - tedy zhruba 4 měsíce) a já se měla na dobu neurčitou vrátit do Čech, jsem začala s větší vážností uvažovat o budoucnosti blogu. A jelikož se můj blog jmenuje "Takovej normální život", rozhodla jsem se, že budu v podstatě pokračovat ve stejném duchu jako jsem započala ve Slovinsku, akorát s jediným rozdílem - tím, že děj mého života se už nebude odehrávat v zahraničí, ale převážně doma . (Ano, opravdu - Českou republiku považuji snad víc než kdy dřív za svůj domov).

K tomu, aby blog nezanikl, přispěly také Vaše zprávy autorovi, ve kterých se mi od Vás dostává zpětné vazby, že se Vám blog líbí (díky ). Toto pro mě znamenalo, že články, které píšu, považujete za smysluplné a že Vám něco dávají. Tímto se tedy také dostáváme k nynějšímu cíli blogu a k cílové skupině čtenářů.

Na blogu píšu o všem, co mě nějakým způsobem zaujalo a co se mi zdá zajímavé s tím, že si myslím, že by to mohlo zajímat i někoho jiného než jen mě - tedy Vás čtenáře. Většinu článků na blogu záměrně nepíši příliš krátké - jde mi totiž o to, aby konkrétní článek zájemci poskytl alespoň základní údaje o věci, která je předmětem jeho zájmu. Cílovou skupinou čtenářů jsou tedy všichni ti, kteří chtějí vědět a zajímají se stejně jako chci vědět a zajímat se já. Cílem pro mě tedy není "honit" návštěvnost, ale to, aby blog navštěvovali lidé, kterým skutečně mé články něco dávají. Upřednostňuji tedy kvalitu před kvantitou .

Na závěr pro zájemce, kteří mě chtějí zkontaktovat, uvádím e - mail: dasaalbert@email.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik dáváte mým článkům? (Čím větší procento, tím se Vám mé články líbí více).

0 - 20%
21 - 40%
41 - 50%
51 - 60%
61 - 70%
71 - 80%
81 - 90%
91 - 100%

Komentáře

1 Petko Petko | E-mail | Web | 25. června 2012 v 18:15 | Reagovat

Tady se mi líbí... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama