"Nelamte si hlavu maličkostmi a nezapomeňte, že všechno je maličkost." Jonathan Eleazar

Fotky z univerzitního plesu a akce v Ponorce

7. dubna 2008 v 21:12 | Albert |  Informace
Zdravím Vás zase po dlouhé době!
Bohužel kvůli škole nebyl čas věnovat se blogu pečlivěji. A obávám se, že v nejbližší době to rovněž nevidím nikterak růžově. Nicméně nyní mám chvíli času, takže toho je potřeba využít ;-). Kdo ještě nezaregistroval a kdo by měl zájem o nějaké další fotečky, nechť klikne na tento link: fotky sociologie v Pardubicích. Pro mě hodně zajímavé fotky (co se týče poslední doby) jsou fotky z univerzitního plesu 8. 3. 2008 a z Ponorky 26. 2. 2008, protože těchto akcí jsem se zúčastnila i já. Ovšem kdo nechce čučet jen na můj obličej a zná trošku lidi ze třetího ročníku sociologie v Pardubicích, může proštudovat celičkou databázi... Foteček je zde, řekla bych, dosti. Takže přeji příjemné prohlížení.
P. S. Zdravím Peťana, s kterým vždycky vytváříme pařící pár totálně až dodna... B-), takže většinou když jsme na fotkách někde spolu, je to často nenormální pološílené foto... Připravte se na to. :-)
Zdraví Vás Váš Albert:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama