"Nelamte si hlavu maličkostmi a nezapomeňte, že všechno je maličkost." Jonathan Eleazar

Duben 2008

Festival Jeden svět

7. dubna 2008 v 23:40 | Albert |  Moje domovina
... aneb umlčme tu písničku.
Toto je slogan letošního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech. Rok 2008 je zároveň rokem jubilejním, neboť právě letos tento festival slaví 10 let. V roce 2008 festival proběhne (nebo už proběhl) ve 29 českých městech a pod záštitou Karla Schwarzenberga se koná (nebo se už konal) v 11 světových metropolích (na prvním místě uvedu mou známou Ljubljanu, dále např. New York, Paříž, Washington, D. C., Vídeň, Brusel, Londýn atd.) za pomoci sesterských festivalů, jenž se konají např. v Gruzii, Kosovu, Srbsku atd. Pro Děčíňáky a bližší okolí je možná zajímavá informace, že festival se každoročně koná v Ústí nad Labem. Pro tento rok je s Ústím nad Labem ale už bohužel amen, protože festival zde probíhal ve dnech 10. - 15. 3. 08.

Fotky z univerzitního plesu a akce v Ponorce

7. dubna 2008 v 21:12 | Albert |  Informace
Zdravím Vás zase po dlouhé době!
Bohužel kvůli škole nebyl čas věnovat se blogu pečlivěji. A obávám se, že v nejbližší době to rovněž nevidím nikterak růžově. Nicméně nyní mám chvíli času, takže toho je potřeba využít ;-). Kdo ještě nezaregistroval a kdo by měl zájem o nějaké další fotečky, nechť klikne na tento link: fotky sociologie v Pardubicích. Pro mě hodně zajímavé fotky (co se týče poslední doby) jsou fotky z univerzitního plesu 8. 3. 2008 a z Ponorky 26. 2. 2008, protože těchto akcí jsem se zúčastnila i já. Ovšem kdo nechce čučet jen na můj obličej a zná trošku lidi ze třetího ročníku sociologie v Pardubicích, může proštudovat celičkou databázi... Foteček je zde, řekla bych, dosti. Takže přeji příjemné prohlížení.
P. S. Zdravím Peťana, s kterým vždycky vytváříme pařící pár totálně až dodna... B-), takže většinou když jsme na fotkách někde spolu, je to často nenormální pološílené foto... Připravte se na to. :-)
Zdraví Vás Váš Albert:)