"Nelamte si hlavu maličkostmi a nezapomeňte, že všechno je maličkost." Jonathan Eleazar

Březen 2008

Manželské spory a žárlivost

6. března 2008 v 23:50 | Albert |  Krize rodiny v České republice
Jedná se o 2 části opět z mé jedné práce (cílem ale opravdu není propagace, jak se už asi může zdát, spíš mi to přijde zajímavé, tak proč se nepodělit; třeba se to bude zdát zajímavé i Vám). Tyto části i celou práci jsem vytvářela zhruba před 2 lety do školy. Právě jsem si to po těch 2 letech znovu přečetla a docela jsem se divila, co jsem to tam psala :-). Na druhou stranu je to ale zase docela čtivé, i když to opravdu se sociologií mnoho společného nemá, ale tak co bych asi na 1. ročník studia chtěla, že. :-)
Přeji příjemné čtení!

Nová rubrika a nová oblíbená stránka

1. března 2008 v 12:16 | Albert |  Informace
Zdravím Vás, čtenáři!
Na blog jsem přidala (pokud jste si ještě sami nestihli všimnout) rubriku Všehochuť. Do této rubriky plánuji, že budu dávat příspěvky typu různých úvah atd. Doufám, že to nikoho nebude příliš pobuřovat, protože o to mi fakt nejde. Jde mi hlavně o to, že pokud úvaha vyvolá nějaké komentáře či kritiky, jedině dobře. Ovšem ráda upřednostním spíše komentáře a kritiky konstruktivnějšího typu. Co se týče budoucnosti této rubriky, tak ještě později uvidíme, jaká veškerá tematika se zde nakonec objeví.

Drunou neméně významnou záležitostí, je nová oblíbená stránka jménem KALiMERA. Jedná se o stránečku, která má v podtitulu Průvodce světem cestování a vybavení, což si myslím, že je vypovídající samo o sobě. Po zaregistrování se, můžete sem rovněž jako spousta před Vámi přidávat své příspěvky v podobě článků, bez registrace jsou možné komentáře. Pro mě je stránka Kalimery novinka, tudíž ještě nejsem ani zaregistrovaná, ani jsem sem ještě nenapsala žádný komentář. Kalimeru ale znám ze školy v Pardubicích, protože už od loňského roku si vždycky vozím domu jednotlivá tištěná čísla k přečtení. Tištěná čísla jsou dvouměsíčníky a jsou zdarma.

Přeji příjemné čtení. :-) Albert