"Nelamte si hlavu maličkostmi a nezapomeňte, že všechno je maličkost." Jonathan Eleazar

Sraz v Parlament pubu

2. prosince 2007 v 20:01 | Albert |  Můj život v Ljubljani
Ahoj!
Nejprve bych chtěla krátce představit naše pravidelné sezení v Parlament pubu, které se koná každé pondělí. Přivedli nás k tomu lidé od ŠOU a to tak, že každý víkend nám chodí mailem tzv. program akcí pro erasmáky na další následující týden. Vždy tam je kolonka pondělí obsazená od 22:00 tzv. Party in Parlament pub. Myslím, že kromě nás si tam zvykli chodit pravidelně i jiní erasmáci, které tam vždy v pondělí vídáme.


Parlament pub je takový podnik v centru Ljubljany. Je to něco mezi normálním barem s hudbou a diskotékou (často tam hrají 80. léta - je tu tedy i místo pro tanec). Většinou se tam sejdeme já, Martina, Lenka, Ondřej a v poslední době s námi začal chodit i Tomáš. Dále se tam vždy ukážou další holky Češky, Švédky Sandra s Lisou, Španěláci atd. Čepované pivo Laško stojí 2, 20; ale lepší je si asi dát fakt radši lahváče (i když jen o trochu - prostě na české pivo fakt nikdo a nic nemá ;-), jednak to pivko točí šíleným způsobem celé po skle, jednak nemá žádnou pěnu a jednak člověku po ně není druý den zrovna nejlíp).

Chtěla bych ale upozornit na setkání, které proběhlo 26. 11. Jak tu totiž byl na pár dní Martiny přítel Jakub, který šel s námi také samozřejmě posedět do Parlament pubu, tak Martina vzala foťák a dobře udělala. Vznikla totiž alespoň jakási (byť ne moc obsáhlá) dokumentace naší oblíbené hospůdky a místa, kde většinou sedáváme. Navíc přišel i Tony, kterého jsme s holkama zvaly již několikrát, ale kterému to nikdy nevycházelo. Takže naše pravidelné osazenstvo bylo obohaceno o 2 lidi. Což bylo super, protože většinou na těchto akcích platí... čím víc lidí přijde, tím lépe. A... byl to opravdu příjemný večer... (V galerii to můžete vidět sami :-) ).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama