"Nelamte si hlavu maličkostmi a nezapomeňte, že všechno je maličkost." Jonathan Eleazar

Politické problémy u nás i ve světě

27. prosince 2007 v 20:21 | Albert |  (Politické) problémy u nás i ve světě
Tak, a máme tu novou rubriku. Na základě předmětu, který máme s Martinou momentálně v Ljubljani a který je spíše politologický než sociologický, jsem se rozhodla, že vytvořím právě tuto rubriku. Předmět se jmenuje New Political Character a s Martinou jsme se shodly, že nám poměrně dost otevřel obzory. Měly jsme možnost vidět dokumenty o sporech, o demonstracích ze zemí, kde by mě to ani ve snu nenapadlo. Mám pocit, že dokumenty, které jsme na 4 hodinové páteční přednášce měly možnost shlédnout, se u nás ani za mák nedají sehnat (a pokud ano, tak jen velmi těžko).


I když jsem o této rubrice přemýšlela již delší dobu, stále nemám na 100% ujasněno, co vlastně všechno bude obsahovat. Časem asi uvidíte sami :-).

Nejprve bych zde vložila odkaz na malé video z youtube: Nedovedu pochopit. Kdo to nezná, tak se video pokusím nejprve trošičku popsat (ale ne úplně, chci Vás přece jen namotivovat k tomu, abyste to video shlédli, že :-) ), abyste se pak třeba nevyděsili.

Video mi přišlo mailem od Lenky literátky. K uvedení videa tam napsala: Co kdyby se to pouštělo na středních a základních školách? Vůbec jsem nevěděla, co od toho čekat. A když jsem si to pustila, trošku mi zatrnulo. Na druhou stranu ale přesvědčilo k tomu, že tato rubrika opravdu vznikne, i když každý lepší článek bude makačka (hlavně s tím související studium a vyhledávání). Nicméně díky Lenko :-).

Video má něco více než 5 minut a je fakt celkem slušně provedené. Na nějakých kompech se může stát, že bude trošku déle nabíhat, ale nevzdávejte to. Přeji příjemné zamyšlení.

Váš Albert
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikča a Míša Nikča a Míša | E-mail | 28. dubna 2009 v 11:27 | Reagovat

Je to fakt hukot!!! Nějaký věci se nedaj pochopit, ale jedna zřejmě asi jo nejhorší sou ty videa!! Lidi koukněte na to!! pa holky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama