"Nelamte si hlavu maličkostmi a nezapomeňte, že všechno je maličkost." Jonathan Eleazar

Krize rodiny v České republice

9. prosince 2007 v 0:39 | Albert |  Informace
Zdravím Vás!
O tom, že bych si zde na blogu založila rubriku o krizi rodiny v ČR, jsem přemýšlela již delší čas. Přesně takto, jak se jmenuje jak tento článek, tak i celá rubrika, se totiž jmenuje mimo jiné také má budoucí bakalářská práce. A protože čas celkem kvapí (termín odevzdání je stanoven na 31. 3. 2008), začínám se, pokud je čas, opravdu snažit něco dělat.


Pravděpodobně sem ale nebudu psát postupně celou svou práci, takže nečekejte nějaký souvisle vypracovaný do článků rozdělený text. Spíše se zaměřím na určité pro mě (a snad i pro Vás) "vychytané" poznatky a různá doporučení na literaturu, která se mi bude zdát příhodná a dobrá a to jak pro zájemce o sociologii, tak pro všechny lidi, kteří mají touhu stávat se prozíravějšími a kteří mají touhu alespoň nějakým způsobem rozumět rodinným či partnerským vztahům, jež je obklopují. Články v této rubrice by tedy měly zaujmout co nejširší pole čtenářů. Doufám, že se mi tento cíl podaří alespoň z nějaké určité procentuální části splnit.

V článcích se pokusím vyvarovat odborným termínům a pokud je snad přece jen použiji, snad je dostatečným způsobem včas vysvětlím.

Tak, to snad bude pro začátek stačit, snad Vám bude v budoucnu tato rubrika ku prospěchu.

Váš Albert
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama