"Nelamte si hlavu maličkostmi a nezapomeňte, že všechno je maličkost." Jonathan Eleazar

Změny na blogu

29. listopadu 2007 v 17:17 | Albert |  Informace
Zdravím Vás, milí čtenáři!
Jak jste si již určitě všimli, na blogu proběhlo pár změn. Už mě totiž ten starý design začal trošku unavovat. Změnila jsem samotné písmo a pozadí nadpisu (Takovej normální život). Místo podzimního obrázku jsem tam dala část fotky z Kamniku (celou tuto fotku naleznete v Galerii ve složce Si - výlety, v podsložce Kamnik pod názvem Jeden z posledních výhledů 2). Dále jsem změnila dříve hnědé pozadí, které obklopuje celý blog, na žluté. Změnami prošly také podnadpisy jednotlivých článků (z modré na zelenou a to jak v menu, tak i na hlavní stránce) i nadpisy v menu (z černé na hnědou). Jakékoliv podtržení jsem z plného změnila na přerušované.


Také jsem vlastně už od začátku koketovala s myšlenkou, že bych místo celých článků dávala na hlavní stránku pouze části těchto článků. Některé mé články totiž občas nebývají zrovna nejkratší a jestliže chci mít na hlavní stránce článků 10, pak je potřeba je nějak zkrátit. (Myslím si totiž, že když bych i nadále články nechávala na hlavní stránce celé, stránka by byla tak nepřehledná a dlouhatánská, že by se normální čtenář (Vy :-) ) skoro nemohl dobírat konce). Zájemcům jsem chtěla ovšem také umožnit přečíst si článek celý. Nedávno jsem na tuto možnost přišla, takže upravovat články jsem následně mohla, jak mi bylo libo.

Také bych chtěla zmínit, že jsem rozšířila rubriky o rubriku Slovinsko - zpravodaj. Tudíž nyní se na blogu nachází již 4 rubriky (Slovinský (Ljubljanský) život, Slovinsko - cestování, Slovinsko - zpravodaj a Informace o blogu). Také jsem trošku upravila Galerii - jednotlivé složky fotek z výletů jsem dala do jedné složky pod názvem Si - výlety a složky fotek z ljubljanských akcí jsem rovněž umístila do jedné nadřazené složky s názvem Si - Život v Ljubljani, ve Slovinsku.

Nadále pro Vás platí možnost zúčastnit se anket (pokud k článku nějakou přiložím ;-) ), můžete stále psát komentáře k jednotlivým článkům, napsat zprávu autorovi (tedy mně :-) ) a můžete rovněž pomocí tohoto blogu vyhledávat nejrůznější informace.

Změna, která možná není zas až tak patrná na první pohled, je možnost otevřít si odkazy přímo z článku, kde konkréně na něco odkazuji (např. Radar - jeden pohled ). Pokud kliknete na onen Radar - jeden pohled, otevře se Vám přesně stránka, kde se tento článek nachází a kde také naleznete přesný název článku. (V tomto případě se jedná o článek Kdo platí proradarové aktivisty z přesné adresy http://www.blisty.cz/2007/11/29/art37562.html).

Poslední a neménně důležitou změnu naleznete v levém sloupečku nad možností, kde se nachází menu, přímo pod archivem. Zde se totiž objevily 2 oblíbené stránky a to http://martinacestovani.blog.cz/ a http://dobrodosli.blog.cz/. Jsou to stránky Martiny a Lenky, které jsou tu se mnou na studijním pobytu Erasmus. Určitě se nezapomeňte podívat. Na Lenčiných stránkách se dozvíte něco o slovinštině a na Martiny stránkách uvidíte podobné věci, jako mám na blogu já, akorát že docela jinak uchopené.

Na úplný závěr přidám trošku statistiky (jedná se o dosavadní zveřejněné počty):
Článků: 25
Složek s obrázky: 12
Celkový počet fotek: 329
Celkový počet anket: 9

Do určitých podsložek galerie budu určitě fotky ještě přidávat. V tuto chvíli ale nemůžu konkrétně říct, do kterých podsložek to bude a do kterých nikoli. Budu Vás o této skutečnosti informovat v budoucích článcích.

Zatím na shledanou a s mnohými snad i na viděnou, Váš Albert. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama