"Nelamte si hlavu maličkostmi a nezapomeňte, že všechno je maličkost." Jonathan Eleazar

Pro sociology...

19. listopadu 2007 v 22:51 | Albert |  Slovinsko - zpravodaj
Zdravím sociology - spolužáky a všechny zájemce o sociologii.
Kdo by měl zájem dozvědět se něco víc nejen o tom, jak může výuka sociologie vypadat i jinak, vřele doporučuji tento odkaz na Vidu Zorko. (Je to naše učitelka na angličtinu pro sociology 2.) Teď se totiž dívám na její nesmírně bohaté a nabité stránky, protože jsem si chtěla poslechnout přednášku od Giddense v originále. Zatím jsem se k tomuto tak úplně nedostala, protože jsem se jaksi zahleděla jinam... Je tady totiž opravdu hodně zajímavého pro sociology a nejen pro ty... Takže jsem se rozhodla si ty její stránky probrat a prohlédnout tak nějak podrobněji v kostce.


Celé je to v angličtině, samozřejmě. Vřele ale doporučuji proklikat se kam to jenom půjde. Kdyžtak na to koukám, paní Vida Zorko mi připadá tak trošku jako socioložka a programátorka v jednom. Říkám si, že to snad ani neni možný, aby dokázala vytvořit takovej systém komunikace studenta s učitelem, takovej systém cvičení - poslechy, testy, všemožné užitečné odkazy... Pokud máte zájem, jen klidně zkoušejte, jak jste na tom... Já teda na tom moc dobře nejsem, nějak mi ty její testíčky moc nejdou. Akorát mám v tuto chvíli oproti Vám trošku větší problém... Já totiž budu muset z tohoto předmětu dělat zkoušku; vy nic z tohoto nemusíte, pouze můžete. Tak trošku Vám závidím, protože se fakt obavám, že to jaksi v době zkoušky nezvládnu.

A jak už dříve avizovala na tuto stránku Martina, i já si myslím, že to může být dobrý nástroj, jak si zlepšit angličtinu. Protože stejně jako Martina i já tu víc než v Čechách vidím, jak se bez angličtiny dneska nedá nikam pohnout. Takže, kdo je němčinář nebo i jiný "jazykář", směle do toho a žádný strach, ono to nějak dopadne. ;-)

Váš Albi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama