"Nelamte si hlavu maličkostmi a nezapomeňte, že všechno je maličkost." Jonathan Eleazar

Slovinské pobřeží

9. října 2007 v 20:15 |  Slovinsko - cestování
V neděli 7. 10. 2007 jsme se s Martinou vydaly k moři. Vstávaly jsme kolem 5. hodiny ráno (autobus z autobusového nádraží nám jel v 6: 30). V plánu jsme měly navštívení 3 pobřežních měst... Piranu, Isoly a Koperu. Tzv. rčení z dávných dob... Plán jsme splnily do puntíku, ba jsme ho ještě překročily, neboť se nám podařilo k těmto 3 městům vtěsnat ještě Portorož.

V Portoroži jsme se setkaly s další částí naší výpravy - s Lenkou a Laďkou (také Češka a také Erasmus studentka), s kterou jsme se zde ve Slovinsku seznámily.
Byť má slovinské pobřeží něco kolem "pouhých" 40 km, bylo toho na jeden den až dost. Celý výlet nás vyšel zhruba na 30 euro. Stálo to ale za to, i když jsme v Koperu (v naší poslední stanici) zapomněly, kde jsme vystupovaly a kde máme i následně nastoupit. Sekly jsme se asi o půl kilometru, což nás stálo skoro to, že ztratíme poslední možnost dorazit zpátky v pořádku do Ljubljany. Nakonec jsme to ale všechno zvládly a já to teď můžu aspoň v poklidu všechno zaznamenat. Do Ljubljany jsem dorazily něco kolem 22. hodiny a zpátky na kolej kolem 23. hodiny.
Pokusím se k tomu ještě dnes připojit nějaké foto, snad se mi to podaří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama