"Nelamte si hlavu maličkostmi a nezapomeňte, že všechno je maličkost." Jonathan Eleazar

Blog

16. října 2007 v 17:08 | Albert |  Informace
Tento blog se budu snažit průběžně aktualizovat v co nejvíce jeho složkách. Ve složce Galerie: První fotky z Ljubljany je teď už na 30 fotek. Sem počítám, že ještě něco přidám. Ale určitě nebudu přidávat více obrázků do složky z galerie o výstavě hub, do všech ostatních složek ale přidávat ještě pravděpodobně budu.

Jinak když si kliknete na jednotlivé články, tak u většiny z nich se Vám zobrazí anketa. Pokud zodpovíte anketu, ukáží se Vám výsledky té dané ankety. Dále máte možnost komentovat mé články, psát připomínky či se ptát na cokoliv, co Vás třeba zaujalo, co se Vám nelíbilo, s čím nesouhlasíte... Na hlavní stránce to najdete pod odkazem Přidat komentář, který se nachází vždy pod každým článkem vpravo dole.

Nebo pokud budete chtít, můžete mi zanechat vzkaz přímo na email (Zpráva autorovi). Tato možnost se nachází vlevo, pod hlavním menu. Popř. můžete využít možnosti vyhledání (Hledat) informací, které by Vás zajímaly. Hledat můžete na tomto blogu na celém blog.cz a na internetu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama